Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Booster rozświetlający z wit.C E-AA 25%

Instrukcja wykonania zestawu:

FOTORELACJA, czyli krok po kroku jak wykonać zestaw >>

1 - Przed przystąpieniem do wykonania sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Na wstępie przygotuj w płytkim naczyniu ciepłą wodę (woda powinna być na tyle ciepła, że można do niej włożyć palec).

4 - Do plastikowego kubeczka przelej Glikol roślinny, daj sobie czas, aby płyn spłynął niemal do ostatniej kropli.

5 - Następnie ostrożnie i dokładnie przesyp do kubeczka Etylowany kwas askorbinowy. Zacznij mieszać roztwór za pomocą bagietki, aby rozprowadzić proszek w płynie. Włóż kubeczek do wcześniej przygotowanej ciepłej kąpieli wodnej, uważaj, by nie wylać zawartości kubeczka. Delikatnie mieszaj roztwór, aż stanie się on idealnie przezroczysty, czyli proszek w całości się rozpuści. Zajmie Ci to ok. 5 minut dokładnego mieszania. Naczynie z wodą już Ci nie będzie dalej potrzebne.

6 - W dalszej kolejności przelej do roztworu Resweratrol i ponownie wymieszaj całość bagietką. Na tym etapie roztwór nabierze bursztynowego koloru.

7 - Całość przelej do butelki z pipetką po glikolu.

8 - Na butelkę z gotowym boosterem naklej nową etykietkę z nazwą produktu, na datowniku natnij datę ważności. Produkt gotowy do użytku!

Postać wykonanego produktu:

Wodnisty płyn o bursztynowym kolorze i delikatnym zapachu.

Przechowywanie i trwałość wykonanego produktu:

# ok. 8 miesięcy od daty wykonania. W szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

# Booster ma postać płynu, lekko tłustego tuż po aplikacji, który wchłania się po czasie bez pozostawiania uczucia lepkości.

# Booster można stosować na dwa sposoby:

1 - Kilka kropli boostera aplikujemy bezpośrednio na czystą, stonizowaną skórę twarzy, szyi, dekoltu i okolice oczu, PRZED nałożeniem kremu. (Jeśli stosujesz esencję, booster użyj PO esencji).

2 - Kilka kropli boostera można mieszać z dzienną dawką kremu, olejku, lotionu, serum lub żelu hialuronowego i dopiero w takiej postaci wmasować w skórę (nałożyć na zagłębienie dłoni porcję kremu lub żelu, dodać odrobinę boostera, zmieszać palcami na jednolitą masę i nakładać opuszkami palców, delikatnie masując i wklepując w skórę).

# Osoby o cerze bardzo wrażliwej i reaktywnej powinny zacząć stosować booster tylko w rozcieńczeniu.

# Booster można stosować jeden raz dziennie, na dzień lub na noc.

# Booster można traktować jako sezonową kurację lub włączyć do codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.