Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Booster zwężający pory

NOWOŚĆ AKTUALNA OD 14/03/2024

Instrukcja wykonania zestawu:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Do pustej butelki przelej ostrożnie cały Ekstrakt z kory wierzby oraz pozostałe płynne składniki. Przelewając do butelki płyny daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli.

4 - Następnie przesyp do butelki Niacynamid (witaminę B3) w proszku i wymieszaj całość.

5 - Zakręć butelkę i mocno nią wstrząśnij przez kilka sekund.

6 - Na butelkę z gotowym boosterem naklej nową etykietkę z zapisaną nazwą oraz datą ważności. Produkt gotowy do użytku!

Postać wykonanego produktu:

Płynne serum

Przechowywanie i trwałość wykonanego produktu:

# ok. 12 miesięcy od daty zakupu. W szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc. NIE przechowywać w lodówce.

Zastosowanie produktu:

# Booster działa najskuteczniej w połączeniu z wybranym produktem z kwasami AHA/BHA. Kwasy pomagają oczyścić pory, a booster pomaga je zwęzić.

# Booster można stosować na dwa sposoby:

1 - Kilka kropli boostera aplikujemy bezpośrednio na czystą, stonizowaną, lekko wilgotną skórę twarzy, PRZED nałożeniem kremu. (Jeśli stosujesz esencję, booster użyj PO esencji). Booster może być stosowany na całą twarz lub tylko na linię T albo punktowo.

2 - Kilka kropli boostera można mieszać z dzienną dawką kremu, lotionu, serum lub żelu hialuronowego i dopiero w takiej postaci wmasować w skórę (nałożyć na zagłębienie dłoni porcję kremu lub żelu, dodać odrobinę boostera, zmieszać palcami na jednolitą masę i nakładać opuszkami palców, delikatnie masując i wklepując w skórę).

# Booster można stosować jeden raz dziennie, na dzień lub na noc.

# Booster można traktować jako sezonową kurację lub włączyć do codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.