Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Booster EGF przeciw wiotczeniu

Instrukcja wykonania zestawu:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Do butelki z Kolagenem roślinnym przelej ostrożniewszystkie 3 probówki z peptydami i kwasem hialuronowym w dowolnej kolejności. Pamiętaj, by przelać płyny dokładnie do ostatniej kropli.

4 - Zakręć butelkę i mocno nią wstrząśnij przez kilka sekund.

5 - Na butelkę z gotowym produktem naklej nową etykietkę z zapisaną nazwą oraz datą ważności. Produkt gotowy do użytku!

Postać wykonanego produktu:

Wodnisty płyn.

Przechowywanie i trwałość wykonanego produktu:

# ok. 12 miesięcy od daty zakupu W szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

# Produkt po wykonaniu ma płynną konsystencję, szybko wchłania się w skórę, dzięki temu jest wygodny w przypadku stosowania metody layeringu, czyli warstwowej aplikacji produktów.

# Booster można stosować 1 lub 2 razy dziennie.

# Booster można stosować na dwa sposoby:

1 - Kilka kropli boostera aplikujemy bezpośrednio na czystą, stonizowaną skórę twarzy, szyi, dekoltu i okolice oczu, PRZED nałożeniem kremu. (Jeśli stosujesz esencję, booster użyj PO esencji).

2 - Kilka kropli boostera można mieszać z dzienną dawką kremu, lotionu, serum lub żelu hialuronowego i dopiero w takiej postaci wmasować w skórę (nałożyć na zagłębienie dłoni porcję kremu lub żelu, dodać odrobinę boostera, zmieszać palcami na jednolitą masę i nakładać opuszkami palców, delikatnie masując i wklepując w skórę).

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.