Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Booster olejowy ENERGIA

Instrukcja wykonania zestawu:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Do butelki z Witaminą E naturalną przelej ostrożnie Olej z dzikiej róży oraz CBG. Przelewając do butelki kolejne olejki daj im czas, aby spłynęły do ostatniej kropli.

4 - W dalszej kolejności bardzo ostrożnie i dokładnie przesyp Koenzym Q10, zamieszaj szpatułką i potem dodaj Puder ze zlotem i ponownie wymieszaj szpatułką.

5 - Zakręć butelkę i mocno nią wstrząśnij oraz roluj między dłońmi przez kilka minut.

6 - Na butelkę z gotowym produktem naklej nową etykietkę z zapisaną nazwą oraz datą ważności. Booster jest gotowy do użytku!

Postać wykonanego produktu:

Płynny olejek o pomarańczowym kolorze i migdałowym zapachu.

Przechowywanie i trwałość wykonanego produktu:

# ok. 12 miesięcy od daty zakupu. W szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

Przed każdorazowym użyciem należy mocno wstrząsnąć butelką z boosterem!

# Kilka kropli olejku aplikuj na suchą lub jeszcze lekko wilgotną od hydrolatu skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz okolice oczu, delikatnie wmasowując i wklepując.

# Po aplikacji możesz wykonać krótki masaż skóry twarzy.

# Booster ma postać nietypowego olejku, o lżejszej i mniej tłustej konsystencji w porównaniu z typowymi olejami.

# Kilka kropli olejku można dodać do kremu do twarzy tuż przed nałożeniem, zwiększa to walory i właściwości nawilżająco-pielęgnujące preparatu, w przypadku gęstych maści i kremów daje lepszy poślizg przy nakładaniu (nałożyć na zagłębienie dłoni porcję kremu, dodać odrobinę olejku, zmieszać palcami na jednolitą masę i nakładać opuszkami palców, delikatnie masując i wklepując w skórę).

# Serum można stosować regularnie na dzień lub/i na noc.

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.