Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Eliksir winogronowy DNA

Instrukcja wykonania:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania eliksiru sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Do butelki z Mleczkiem winogronowym dodaj Kwas hialuronowy. Za pomocą szpatułki wymieszaj dokładnie roztwór.

4 - W dalszej kolejności dodaj do mleczka Resweratrol, Witaminę C-olejek, Pro-kwas hialuronowy oraz Kompleks miedziowy. Wymieszaj dokładnie całość. Przelewając do butelki kolejne płynne składniki daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli.

5 - Na butelkę z gotowym produktem naklej nową etykietkę z zapisaną nazwą oraz datą ważności. Produkt gotowy do użytku!

6 - Podręczną porcję serum możesz przechowywać w małej butelce zakupionej osobno w dziale Akcesoria. Pamiętaj, aby przed odlaniem porcji, wstrząsnąć najpierw butelką z serum.

Postać wykonanego produktu:

Płynna, mleczna emulsja o delikatnym zapachu.

Przechowywanie i trwałość wykonanego eliksiru:

# 12 miesięcy od daty zakupu. Zarówno zapas serum, jak i podręczną porcję serum przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

Przed każdorazowym użyciem należy mocno wstrząsnąć butelką z eliksirem!

# Jako kompleksowa kuracja przeciwdziałająca mechanizmom i widocznym oznakom starzenia się skóry, stosowana regularnie lub okresowo.

# Porcję Eliksiru aplikuj jako pierwszą warstwę na czystą, przetartą hydrolatem skórę twarzy, okolice oczu, szyję i dekolt, delikatnie wmasowując i wklepując, aż do wchłonięcia. Jeśli stosujesz płynne esencje lub boostery, to eliksir zastosuj po wodnistych produktach. Następnie można nałożyć dodatkowy preparat - krem, olejek, żel lub inny.

# Eliksir można stosować codziennie, jeden lub dwa razy dziennie rano i wieczorem.

# Polecany dla każdego typu cery dojrzałej, zarówno suchej i przetłuszczającej się, z pierwszymi lub zaawansowanymi zmarszczkami, w tym zmarszczkami mimicznymi, dla osób mających intensywny kontakt ze słońcem lub solarium oraz osób o skórze już zniszczonej działaniem słońca, w przypadku lekkich przebarwień i szarego kolorytu skóry, dla cery podrażnionej, naczynkowej, zaczerwienionej, dla skóry z oznakami mijającego czasu lub w ramach prewencji przeciwzmarszczkowej; odpowiedni również na okolice oczu (wspomaga redukcję cieni i opuchnieć oraz zmarszczek mimicznych wokół oczu), szyję i dekolt

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.