Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Maseczka oczyszczająca DETOX

Instrukcja wykonania:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania maseczki sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania.
2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com
3 - Do plastikowego słoika przesyp wszystkie produkty w proszku i wymieszaj dokładnie całość za pomocą dołączonej szpatułki.
4 - Następnie zakręć słoik i mocno nim wstrząśnij przez ok. 10 sekund.
5 - Naklej na słoik etykietkę z zapisaną nazwą oraz datą ważności.
6 - Maseczka gotowa do użytku!

Przechowywanie i trwałość wykonanej maseczki:

# 18 miesięcy od daty zakupu. Zaleca się połączyć składniki maseczki w ciągu 1 miesiąca od zakupu. Maseczkę przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

Porcję maseczki przygotować przed zabiegiem, w tym celu:
 # 1 płaską łyżeczkę do herbaty maseczki rozrobić z wodą przegotowaną lub mineralną niegazowaną, aż do uzyskania gęstej papki (1 łyżeczka maseczki starcza na jeden zabieg na samą twarz i dekolt-jeśli tam także pojawiają się wypryski).
# Zamiast wody można użyć dowolny hydrolat, który wzbogaci walory pielęgnacyjne maseczki.
# Opcjonalnie można część wody lub hydrolatu zastąpić Żelem hialuronowym, dzięki czemu maseczka nie będzie tak szybko wysychać na skórze.
# Dodatkowo polecamy dodać do porcji maseczki od 10 do 20 kropli Serum-olejku regulującego lub innego, wybranego oleju roślinnego, zwłaszcza przy cerze tłustej-przesuszonej.
- Na umytą, jeszcze wilgotną skórę twarzy i dekoltu nałożyć równomiernie opuszkami palców, widoczną warstwę maseczki. Pozostawić na około 10-15 minut, aż maseczka zacznie zasychać. Jeśli warstwa maseczki zacznie wysychać zbyt szybko należy ją zwilżyć wodą lub hydrolatem.
- Następnie zmyć dokładnie wodą jednocześnie delikatnie masując.
- Opakowanie z maseczką, należy chronić przed dostępem wilgoci i wody.
- Zastosowanie: 1-2 razy w tygodniu lub w zależności od potrzeb

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.