Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Mleczko odżywcze do włosów

Instrukcja wykonania:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania produktu sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Odkręć butelkę z Hydrolatem lawendowym i przelej całą ilość Mleczka, a następnie całość Kompleksu liposomowego, dodaj całą Witaminę B5 (pantenol) oraz Keratynę. Przelewając kolejne składniki daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli

4 - Zakręć butelkę i mocno nią wstrząśnij przez kilka sekund.

5 - Na plastikową butelkę z Mleczkiem naklej etykietkę z nazwą gotowego produktu, wpisując na niej uprzednio datę ważności. Mleczko gotowe do użytku!

Postać wykonanego produktu:

Mleczna, płynna emulsja.

Przechowywanie i trwałość wykonanego produktu:

# 8 miesięcy od daty zakupu. W szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

Przed każdorazowym użyciem należy mocno wstrząsnąć butelką z mleczkiem!

# Mleczko polecane jest jako lekka odżywka stosowana po umyciu na suche lub mokre włosy, BEZ SPŁUKIWANIA.

# Odpowiednie również jako preparat do wcierania w końcówki włosów, zapobiegający rozdwajaniu.

# Do aplikacji porcji mleczka można wykorzystać Butelkę z atomizerem, rozpylając mleczko na włosy. Przed przelaniem porcji mleczka do butelki z atomizerem, należy mocno wstrząsnąć butelką, w której mleczko było wykonywane.

# Mleczko można również potraktować jako typową odżywkę do spłukiwania (wmasować porcję mleczka w umyte, mokre włosy, pozostawić na 5-10 minut i następnie spłukać letnią wodą).

# Mleczko, w porównaniu z gotowymi odżywkami do włosów, jest produktem wysoce skoncentrowanym i wydajnym. Należy je stosować w małej ilości, stosowane w zbyt dużej ilości może obciążyć włosy.

# Mleczko jest odpowiednie do każdego rodzaju włosów.

# Mleczko jedwabne może być również wykorzystane do pielęgnacji paznokci (wcierać mleczko w czystą, nie pokrytą lakierem płytkę i macierz paznokcia).

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.