Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Płyn micelarny do demakijażu

Instrukcja wykonania:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania produktu sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Odkręć butelkę z Hydrolatem i przelej dokładnie do butelki wszystkie produkty w płynie, czyli Potrójny żel hialuronowy (lub Ekstrakt z białych kwiatów w przypadku starszej wersji zestawu), Witaminę B5 i Emulgator.

4 - Następnie przesyp kolejno do butelki wszystkie składniki w proszku i wykonaj kilka kolistych ruchów butelką, aby zamieszać całość.

5 - Opcjonalnie można na tym etapie dodać do płynu porcję Kompleksu silikonowego odmierzaną kroplami (Kompleks silikonowy jest pakowany w butelkę z kroplomierzem). Do płynu można dodać od kilkunastu do 100 kropli Kompleksu silikonowego, co stanowi 2%.

* Butelkę z resztą Kompleksu silikonowego zachowaj sobie na później, przechowując w temp. pokojowej.

6 - Załóż ponownie nakładkę dozującą, zakręć butelkę i mocno nią wstrząśnij przez kilkanaście sekund.

7 - Na butelkę z płynem naklej etykietkę z nazwą gotowego produktu, na datowniku przed naklejeniem natnij datę ważności. Płyn gotowy do użytku!

Postać wykonanego produktu:

Jednolity, przezroczysty płyn o kwiatowym zapachu.

Przechowywanie i trwałość wykonanego produktu:

# 8 miesięcy od daty wykonania; w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc

Zastosowanie produktu:

# Nasącz płynem płatek kosmetyczny i delikatnie przecieraj twarz, łącznie z okolicami oczu. Aby zmyć makijaż oczu, przyłóż mokry płatek kosmetyczny na zamkniętą powiekę i przytrzymaj kilkanaście sekund i następnie delikatnie przetrzyj górną i dolna powiekę. Powtarzaj zmywanie, aż płatek kosmetyczny będzie czysty. Płynu nie należy zmywać wodą.

# Po zakończeniu zmywania i demakijażu, przetrzyj skórę tonikiem lub wybranym hydrolatem i następnie aplikuj kolejne produkty pielęgnacyjne.

# Płyn można stosować samodzielnie lub można po zastosowaniu płynu, dodatkowo umyć twarz wybranym Olejkiem myjącym.

# Wg. życzenia płyn można stosować rano i wieczorem.

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.