Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Serum łagodzące S.O.S.

Instrukcja wykonania:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania serum sprawdź zawartość zestawu, przeczytaj dokładnie instrukcję i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Do butelki z Mleczkiem przesyp Kwas glicyryzynowy, wymieszaj dokładnie całość przez kilka minut, aż do rozpuszczenia proszku.

4 - Następnie przelej do mleczka Beta-glukan, Kompleks ceramidowy oraz Kompleks flawonoidowy. Poczekaj, aż płyny spłyną niemal do ostatniej kropli. Za pomocą szpatułki wymieszaj dokładnie roztwór przez kilka sekund.

5 - Następnie dodaj do mleczka Żel hialuronowy i wymieszaj (pomóż sobie szpatułką, aby wydobyć całą porcję żelu z probówki).

6 - Na butelkę z gotowym produktem naklej nową etykietkę z zapisaną nazwą oraz datą ważności. Produkt gotowy do użytku!

7 - Podręczną porcję serum możesz przechowywać w małej butelce zakupionej osobno w dziale Akcesoria. Pamiętaj, aby przed odlaniem porcji, wstrząsnąć najpierw butelką z serum.

Postać wykonanego produktu:

Płynna, mleczna emulsja, w kolorze beżowym i delikatnym zapachu.

Przechowywanie i trwałość wykonanego produktu:

# 8-10 miesięcy od daty wykonania. Zarówno zapas serum, jak i podręczną porcję serum przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

Przed każdorazowym użyciem należy mocno wstrząsnąć butelką z serum!

# Porcję Serum aplikuj jako pierwszą warstwę na czystą, przetartą hydrolatem lub tonikiem skórę twarzy, okolice oczu, szyję i dekolt, delikatnie wmasowując i wklepując, aż do wchłonięcia. Następnie można nałożyć dodatkowy preparat - krem, olejek, żel lub inny.

# Serum można stosować codziennie, jeden lub kilka razy dziennie rano i/lub wieczorem.

# Składniki zestawu stosowane przed i po zabiegach złuszczających skórę zapobiegają stanom zapalnym, bliznom i pozwalaja skórze szybciej sie goić i regenerować formując zdrowy naskórek.

# Przeznaczenie: Kuracja ratunkowa dla każdego typu cery stosowana jako kojąco-gojący kompres, dla skóry podrażnionej, zaczerwienionej, szorstkiej, po nadmiernym kontakcie ze słońcem lub mrozem, wspomaga gojenie i regenerację naskórka, po i PRZED zabiegami złuszczającymi skórę, w przypadku drobnych uszkodzeń skóry, jako lekka emulsja pielęgnująca stosowana na co dzień samodzielnie lub pod dowolny krem

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.