Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Serum na okolice oczu i naczynka

Instrukcja wykonania:

FOTORELACJA, czyli krok po kroku jak wykonać zestaw >>

1 - Przed przystąpieniem do wykonania serum sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Do pustej butelki dołączonej do zestawu, dodaj Żel hialuronowy oraz Mleczko i wymieszaj ostrożnie (pomóż sobie szpatułką, aby wydobyć całą porcję żelu i mleczka).

4 - Następnie przelej do opakowania Kompleks peptydowy, Kompleks na naczynka oraz Kompleks flawonoidowy w przypadku nowej wersji zestawu. Wymieszaj dokładnie całość przez kilkanaście sekund. Przelewając kolejne płynne składniki daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli!

5 - Na butelkę z gotowym serum naklej nową etykietkę z nazwą produktu, na datowniku natnij datę ważności.Serum gotowe do użytku!

Postać wykonanego produktu:

Płynno-żelowa, mleczna emulsja, w kolorze jasno-brązowym i charakterystycznym zapachu.

Przechowywanie i trwałość wykonanego serum:

# ok. 4-6 miesięcy od daty zakupu. W szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

# Jako kuracja wspomagająca walkę z cieniami i opuchnięciami okolic oczu, poprawiająca kondycję skóry wokół oczu oraz wzmacniająca naczynka twarzy i okolic oczu, do regularnego zastosowania.

# Porcję Serum aplikuj jako pierwszą, cienką warstwę na czystą, przetartą hydrolatem skórę okolic oczu (pod oczy i na powieki) oraz twarz, delikatnie wmasowując i wklepując, aż do wchłonięcia. Następnie można nałożyć dodatkowy preparat - krem, olejek, żel lub inny.

# Serum można stosować codziennie, jeden lub dwa razy dziennie rano i wieczorem.

# Serum można przed aplikacją schłodzić w lodówce, co przyniesie poczucie odświeżenia i odprężenia, zwłaszcza w przypadku zmęczonych i opuchniętych okolic oczu.

# Podczas aplikacji serum w okolicach oczu, należy uważać, aby produkt nie dostał się do oka.

# Dla uzyskania najlepszych efektów, poleca się stosować Serum przez co najmniej 8 tygodni.

# Polecane na okolice oczu (pod oczy i na powieki), przy skłonnościach do opuchnięć, porannych obrzęków oraz cieni pod oczami, przy wiotkiej i suchej skórze wokół oczu, z widocznymi naczynkami i zmarszczkami, osłabionej mikrocyrkulacji; również dla skóry twarzy, przy cerze naczynkowej i wrażliwej, przy reaktywnych i kruchych naczynkach łatwo reagujących zaczerwienieniem i podrażnieniem

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.