Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Serum Renew z retinolem ROŚLINNYM

Instrukcja wykonania:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania serum sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Do butelki z Mleczkiem przesyp cały proszek z Kwasem hialuronowym ULMW. Za pomocą szpatułki wymieszaj dokładnie roztwór.

4 - Następnie dodaj do mleczka Żel hialuronowy i wymieszaj (pomóż sobieszpatułką, aby wydobyć całą porcję żelu z probówki).

5 - W dalszej kolejności bardzo ostrożnie i dokładnie przelej do mleczka Retinol w płynie oraz Potrójne peptydy w płynie i wymieszaj całość. Przelewając do butelki płynne składniki daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli.

6 - Na koniec dodaj do mleczka Witaminę B3 (niacynamid) i wymieszaj dokładnie całość przez kilka minut. Po dodaniu wszystkich składników, konsystencja serum stanie się rzadsza.

7 - Na butelkę z gotowym serum naklej nową etykietkę z nazwą produktu, na datowniku natnij datę ważności. Serum jest gotowe do użytku!

8 - Podręczną porcję serum możesz przechowywać w małej butelce zakupionej osobno w dziale Akcesoria. Pamiętaj, aby przed odlaniem porcji, wstrząsnąć najpierw butelką z serum.

Postać wykonanego produktu:

Płynna, mleczna emulsja.

Przechowywanie i trwałość wykonanego serum:

# 8-10 miesięcy od daty wykonania. Zarówno zapas serum, jak i podręczną porcję serum przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

Przed każdorazowym użyciem należy mocno wstrząsnąć butelką z serum!

# Porcję Serum aplikuj jako pierwszą warstwę na czystą, przetartą hydrolatem skórę twarzy, okolice oczu, szyję i dekolt, delikatnie wmasowując i wklepując, aż do wchłonięcia. Następnie można nałożyć dodatkowy preparat - krem, olejek, żel lub inny. Jeśli stosujesz warstwową pielęgnację, stosuj serum po tonikach i esencjach.

# Serum może być łączone z produktami z kwasami złuszczającymi i stosowane bezpośrednio po tonikach z kwasami, w tym samym dniu.

# Serum można stosować codziennie, jeden lub dwa razy dziennie na dzień lub/i na noc.

# Dla uzyskania najlepszych efektów, poleca się stosować Serum przez co najmniej 8 tygodni.

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.